Sobota 09. 12. 2023 15:37:40 | Meniny má Izabela

DNA Lídra, to je nevšedné spojenie biznisu a kultúry. Bude už v pondelok v Mestskom divadle v Žiline

Spoločnosť Poradca podnikateľa zorganizuje v pondelok 23. októbra 5. ročník podujatia DNA lídra 2023, ktoré je nevšedným spojením biznisu a kultúry. Môžete sa tešiť na príbehy 8 úspešných lídrov z oblasti biznisu, športu a kultúry.

Michal Filek|17. október 2023|08:40:19


Súvisiaci článok
VIDEO TOP BIZNIS ZNAČKA ŽILINSKÉHO KRAJA: Juraj Málik – Poradca podnikateľa pomáha ľuďom vyznať sa v legislatíve už 33 rokov
Čítajte viac >

DNA Lídra je nevšedné spojenie biznisu a kultúry, ktoré neprebieha „tradičným“ štýlom prednášok s prezentáciami, ale formou talkshow so Slávom Jurkom a inšpiratívnymi ľuďmi, ktorí uspeli vo svojom podnikaní. Čaká na vás uvoľnená, príjemná a pozitívna atmosféra a úspešní hostia s umelcami na jednom pódiu.

Odhaľte svoju DNA lídra a zažite to už 23. októbra v Mestskom divadle v Žiline.

Informácie o biznise, podnikaní, manažmente, vedení ľudí a lídershipe či prekonávaní prekážok sa dozviete od hostí, ktorými budú Milan Dubec, Dajana Varga Rodriquez, Dávid Paučin, Lenka Vacvalová, Mária Jagnešáková, Marián Bezák, Michal Kaščák a Juraj Fehervari.

Podujatie sa po prvýkrát uskutoční v Žiline, v Mestskom divadle. Podrobný program nájdete na tomto odkaze.

Organizátorom je žilinská firma Poradca podnikateľa, ktorá chce takto podporiť región. Dokonca aj partneri podujatia sú zo žilinského regiónu – žilinská Treska, Turčianske kúpele, káva Habesh, atď.

O dobrú zábavu sa postará hudobný hosť Barbora Švidraňová a o divadelné predstavenie zase žilinské 3T.

Čo vám podujatie prinesie?

Posun vpred vo vašom kariérnom živote, inšpiráciu, kontakty a príjemný zážitok.

Kde zakúpite vstupenky?

O vstupenky sa stará Vierka Šinská. Kontaktovať ju môžete e-mailom na: sinska@pp.sk alebo na tel. čísle: 041/70 53 414, +421 918 451 113. Vstupenky si môžete zakúpiť aj online TU.

Kompletné informácie o podujatí nájdete TU.

dna2 (003).jpg


Súvisiaci článok
VIDEO Biznis úSPech: Ján Mišura – U nás sa diaľnice nestavajú tam, kde je to dôležité, ale tam, odkiaľ pochádza minister
Čítajte viac >

Zdieľať článok

Ďakujeme, že nás čítate. V prípade, že ste našli v článku chybu, napíšte nám na redakcia@sp21.sk

Lock-icon

Pre pridávanie komentárov do diskusie sa musíteprihlásiť