Utorok 18. 06. 2024 15:47:37 | Meniny má Vratislav

Po bodnutí do hrudníka skončila obeť v nemocnici a páchateľ vo väzbe

PRIEVIDZA/ Prievidzský policajný vyšetrovateľ obvinil 28-ročného muža zo zločinu ublíženia na zdraví. Obvinený v sobotu (10. 2.) počas konfliktu v Prievidzi bodol vojenským bodákom svojho 27-ročného kamaráta do hrudníka.

TASR|12. február 2024|11:00:06


Súvisiaci článok
Vajíčkové komando v Topoľčanoch paľbou z okna auta útočí na ľudí
Čítajte viac >

Informovala o tom v pondelok na sociálnej sieti trenčianska krajská polícia.

Ku konfliktu dvojice došlo v sobotu popoludní na Riečnej ulici v priestoroch garáže. "Muži sa najskôr navzájom sotili. Následne však 28-ročný muž vytiahol zo svojho ruksaku vojenský bodák s dĺžkou čepele 26,5 centimetra. Pristúpil k poškodenému, ktorého bodákom bodol do ľavej strany hrudníka. Zranenému poškodenému sa našťastie podarilo z garáže po útoku utiecť," opísali policajti.

Spôsobené poranenie podľa nich ohrozilo 27-ročného muža priamo na živote, pričom si vyžiadalo okamžitý chirurgický zákrok v nemocnici.

"Polícia útočníka zadržala a umiestnila v cele policajného zaistenia. Vyšetrovateľ obvinil 28-ročného muža po vykonaní potrebných procesných úkonov, zároveň na neho spracoval podnet na vzatie do väzby. Či bude obvinený muž stíhaný väzobne, rozhodne Okresný súd v Prievidzi," dodali policajti.


Súvisiaci článok
Obžalovaný Kažimír si má rozsudok vypočuť v marci. Podľa novely trestného zákona bude skutok premlčaný
Čítajte viac >

Zdieľať článok

Ďakujeme, že nás čítate. V prípade, že ste našli v článku chybu, napíšte nám na redakcia@sp21.sk

Lock-icon

Pre pridávanie komentárov do diskusie sa musíteprihlásiť