Pondelok 13. 05. 2024 12:51:10 | Meniny má Servác

VIDEO Nahradí v Barcelone Hancko Messiho?

ROTTERDAM/ Slovenský reprezentačný obranca, ľavý bek Feyenoordu Rotterdam, Dávid Hancko, by pokojne mohol v Barcelone nahradiť Lionela Messiho na hrote útoku. Pozrite sa, ako v sobotu vyškolil obranu Utrechu a zavesil víťazný gól svojho tímu.

Michal Filek|1. apríl 2024|10:07:03

Zdroj: Facebook/Feyernoord Rotterdam

Súvisiaci článok
Skvelá správa pred Majstrovstvami Európy. Škriniar je späť na ihrisku!

Dávid Hancko sa v 71. minúte ocitol s loptou v šestnástke. Na svetelnej tabuli v tom čase svietilo skóre 2:2.

Čo urobil žilinský odchovanec? Súperovmu stopérovi nasadil jasličky, potom vyzvŕtal aj stopérov a presnou strelou do "vinkla" nedal brankárovi Utrechtu šancu.

Jeho gól ukazujú na Facebooku Feyenoordu ako ukážkový.

Slovák tak zabezpečil pre svoj klub dôležité tri bod v súboji o titul a účasť v Lige majstrov. PSV má na čele už len 7 bodový náskok.

A to ešte pridal gólovú poistku ďalší "Šošon" v drese Feyenoordu, mladučký Leo Sauer len 5 minút po tom, ako sa v 80. minúte dostal na ihrisko.